O nás

Naše motta jsou: jednoduchost, přesnost, rychlost, důvěra.

O nás

Naše motta jsou: jednoduchost, přesnost, rychlost, důvěra.

Afinpol je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost. Společnost je ryze česká, vlastněná managementem společnosti. Afinpol poskytuje zcela nezávislé finanční poradenství.

Za společností stojí lidé, kteří mají více než dvacetileté zkušenosti a v oboru dosáhli významných úspěchů. Naše zkušenosti jsme zúročili při výstavbě společnosti Afinpol, kde jsme se vyvarovali chyb a nedostatků, které jsme za celou svou dosavadní kariéru zažili.

Nejsme zástupci žádné finanční instituce, nýbrž na finančním trhu zastupujeme klienta, fyzickou či právnickou osobu, který je pro nás strategickým partnerem. Portfolio společnosti zahrnuje všechny významné finanční instituce, působící na českém trhu. Z nabídky produktů vybíráme to nejlepší, co je schopen český finanční trh nabídnout.

V oblasti finančního poradenství máme bohaté zkušenosti a kvalita poskytovaných služeb právem řadí společnost Afinpol ke špičce na českém trhu. Klient se tak může zcela spolehnout na našeho poradce, který je mu schopen poradit ve všech oblastech finančního plánování. Poradce vyhodnotí veškeré potřeby klienta, jejímž výsledkem je značná finanční úspora a optimalizace finančních produktů, tak aby klient byl kompletně zajištěn proti všem nenadálým rizikům.

Ve spolupráci s našimi společnostmi Indecon reality s.r.o. a Softcon, software consulting, s.r.o. jsme schopni klientům vyřešit i jiné jejich potřeby, jako jsou například platby za energie, prodej a koupě nemovitostí i zajímavé investiční příležitosti.

Společnost již expandovala téměř do celé České republiky.

Naše mise, vize a hodnoty

Mise

Vize

Hodnoty

Naše služby

Chci

Ochranu rodiny

Uvědomujeme si, že správně zajištěná rizika jsou předpokladem finanční jistoty každé rodiny a pomáhají zabránit roztáčení dluhových pastí při nenadálé události.

Chci

Ochranu majetku

Z velmi široké škály produktů vám dokážeme vybrat produkt, který dokáže váš majetek ochránit tím nejlepším způsobem.

Chci

Financování bydlení

Kvalifikovaně zhodnotíme vaše stávající financování a bude-li na trhu efektivnější nástroj, zajistíme přefinancování.

Chci

Investovat

Abyste dosáhli nejvyššího výnosu, měli byste své finančními prostředky řešit tam, kde se očekává vyšší růst, minimálně nad hodnotu inflace.

Chci

Firemní poradenství

Zkušenosti nám ukázaly, že správný výběr pojistné ochrany a dalších finančních produktů je součástí úspěchu firmy.

Chci

Realitní služby

Indecon je majitelem realitní společnosti Indecon reality, s.r.o. otevíráme nové možnosti pro další expanzi obou společností do dalších regionů České republiky.

Co o nás řekli naši klienti